Kurumsal

Hakkımızda 

   Koyuncuoğlu Oto klima 15 yılı aşkın süredir,içinde bulunduğu oto klima sektöründe gelişimini sürdürmektedir. Merkezi İstanbul Maslak’ta olmak üzere , Topkapı ve Başakşehir (İkitelli) şubeleri ile müşterilerine kesintisiz satış , tamir ve servis hizmeti sunmaktadır. Sektöre girdiği dönemden itibaren gelişen oto klima teknolojilerini ve gereksinimlerini yakından takip ederek her geçen gün müşterilerine daha fazla hizmet ve ürün sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarını devam ettirmektedir. Her mevkii ve zamanda hizmet etmeyi prensip edinmiş olan Koyuncuoğlu Oto Klima İstanbul içi ve Türkiye genelindeki müşterileri için 2008 yılından itibaren yedek parça satış filosu ile direkt satış hizmeti vermeye başlamıştır.

 

Kalite Politikamız ;

 Koyuncuoğlu Oto Klima ve Yedek Parça San. Tic. Ltd. Şti. olarak günümüzün rekabet pazarında;

  >   Müşterilerimizin koşulsuz tatminini ve güvenini sağlamak,
  >   Müşterilerimizin taleplerini tam zamanında gerçekleştirmek,
  >   Tedarikçilerimizin sürekli geliştirilmesini sağlamak,
  >   Doğaya ve çevreye saygılı olmak,
  >   Topluma hizmet anlayışı ile ürün yelpazesini geliştirmek ve sunmak,
en öncelikli amacımız ve görevimizdir.

Bu amaca ulaşabilmek için birinci hedefimiz;
  ISO/9001 Kalite Yönetim Sistemini, müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla, şirketimizin tüm kademelerinde verimli ve istikrarlı bir şekilde uygulamak, sürekli olarak geliştirmek ve devam ettirmektir.
Bu hedef doğrultusunda kalite bilincinin yerleşmesi için gereken ortamları hazırlamakta, çalışanların eğitim ve öğrenimini sürekli geliştirmekte kararlıyız.

 

Kalite Belgelerimiz :